Tavolina

Shitet nga: X 02 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim