Tavolina

Shitet nga: Bujar 13 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertar per kafe kater kopleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim