Tavoline edhe karrikat

Shitet nga: Menderes Haxhiu 09 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrika edhe tavolina me qmim te volitshem te rujatura mir te perdorura vetem 4 muaj , Nr, i tel, 044-319-791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim