Tavoline me karrika

Shitet nga: Taulant 10 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shese tavoline e me 8 karrika te perdorur po eshte shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim