Tvavolina nga druri

Shitet nga: Taulant 18 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina nga druri, te pa perdorura , mbyllje lokali, prej 140 ne 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim