Ulse nga druri

Shitet nga: ulse nga druri 18 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm ulse tavolina dhe karrika nga druri dhe sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim