inventar per cafiteri

Shitet nga: naimi 20 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 6 karrika ka 25 euro copa shum t mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim