karriga

Shitet nga: ... 15 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 4 karrige te lëkurës ka 15€
unë e kam bler 25€ copën
Numri kontaktues 045 611 680
Qmimi i padiskutueshëm...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim