Krevet per fëmijë.

Shitet nga: Hysni Veliu 14 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Dua te shes këtë Krevat per arsye se une e kamë rritur fëmijun tim,dhe nuk më nevojitet me. Kreveti eshte ne gjendje shumē të mirê,është i ruajtur mirë, dhe nuk e kamë përdorur shumë.Nese jeni te interesuar per te bler me kontaktoni. Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim