Mindil dhe Qepe per femij

Shitet nga: anonim 09 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5,15 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Veshje
Te punuara me dor.pres blers Serioz Mindili 5 dhe Qebet 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim