Makina te Larjes

Shitet nga: N.T.Lindi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Enëlarëse
Te gjitha jan ne gjendje te mir dhe jan importuar nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim