Shiten makinat per larjen e eneve

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Enëlarëse
Shiten makinat per larjen e eneve te markave te ndryshme si Bosch, Zannusi dhe Whirpool

Makinat jane te ardhura nga Danimarka dhe punojne shume mire


Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim