Teknike e bardhe

Shitet nga: Gentrit 26 Shk 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet makina e lamjes se piatave Gjithashtu shitet edhe makina per pasta
Nr kontaktues 044255305 Si dhe 049604224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim