FRIGORIFER PREJ MARKES LIEBHERR

Shitet nga: friz 13 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifrin Liebherr i sapo ardhur nga jasht
eshte ne gjendje te rregullt teknike
dimensionet e tij jane 152x60
per me Shum mund te kontaktani edhe ne Viber
Viber+38649835595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim