Frigorifer

Shitet nga: rrushi 02 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes dy frigorifera te pijeve per lokale per me gjersisht lajmronu ne numrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim