Frigorifer

Shitet nga: xxxx 27 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi I perdorun por punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim