Frigorifera Montus edhe Lavatriqe Gorenje 7 & 8 kg

Shitet nga: Driton Maqedonci 25 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Bëjmë shitjen dhe servisin e lavatriqeve,enëlarseve dhe shporetave montues,frigorifera montus edhe jo montus ,friza...
Të gjitha aparatet dhe pjesët e tyre janë të prodhimit gjerman.
Lavatriqe të përdorura dhe të importuara nga Gjermania . Të gjitha në gjendje të rregullt për punë dhe me çmim të përshtatshëm për standartet në vendin tonë. Aparatet kanë 6 muaj garancion për çfardo prishje të mundshme , mirpo garancioni nuk vlen per thyerje ose goditje . Ju mirëpresim të na vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim