Friz ndustrial

Shitet nga: Frigorifer 19 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz industrial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim