Klima 1ST Klaas

Shitet nga: Fatlum 15 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
E ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim