Shitet frigoriferi GRAM

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi GRAM i ardhur nga Danimarka

Frigoriferi eshte shume i ruajtur dhe punon shume mire
Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim