frigorifer i ardhur nga gjermania

Shitet nga: frigorifer 09 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi eshte ne gjendje shum te mir eshte i ardhur nga gjermania ftoh shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim