frigorifer

Shitet nga: bashkim 19 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim