shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt

Shitet nga: ajvaz 04 Shk 05:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim