Furrë per pjekjen e pulave

Shitet nga: ilir 23 Nën 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra eshte me plin eshte ne gjendje te rregullt ..
Per info tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim