Furr e picav

Shitet nga: armendi 21 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet furra e pa perdorur un ks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim