Furre BOSCH

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra Bosch

Furra punon shume mire dhe eshte shume e ruajtur
Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim