Gjygyma

Shitet nga: Xxxxx 16 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shiten gjygymat me qaj dhe me uj t llapit t mush qaji gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim