Shes shporet elektrik

Shitet nga: Xxx 02 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin elektrik ne gjendje te rregullt eshte edhe montues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim