Shitet kamina komplet me qynga

Shitet nga: Meti 21 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet kamina komplet me qynga Shum pak e perdorur mundet me u perdor edhe me qymyr
Prodhimi i Bugaris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim