Shporet AEG

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti AEG i ardhur nga Danimarka


Shporeti punon shume mireMund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim