Shporet elektrik

Shitet nga: Fatlum 11 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   120 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporeti elekrtik monofaz shum pak i perdort ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim