Shporet i rrymes

Shitet nga: Xxx 16 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti i rrymes ngjendje tmir plloqat nxejn shum mir edhe furra i bon shum i rujten mun te me kontaktoni edhe ne vaiber +37744451244
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim