Shporet per zirje

Shitet nga: Fatmir 14 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte ne gjendje te rregullt per me shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim