Sporet montus furr

Shitet nga: beli 16 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporet montus esht veq furr esht shum I mir esht pothuajse I ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim