furre per pula

Shitet nga: ilir 23 Nën 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
furra eshte me plin ,eshte ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim