shporet

Shitet nga: miri 22 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporeti me rregulla te trasha gjithashtu aedhe furren i ardhun nga jashte tel per kontakt 044136268 shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim