shporet

Shitet nga: besnik 26 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet i rrymes ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim