AEG 1400 rrot. per min. 2 cop

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.Lindi 06 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makinat janë në gjendje të rrregullt dhe janë te importuara nga Gjermania. Makinat kanë ardhur nga Gjermania para një jave dhe janë shumë të pershtatshme për punë. Vërejtje në këtë shpallje janë 2 makina dhe qmimi vshte 160 EUR për cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim