Lavatriqe BAUKNECHT GERMANY pa as nje defekt

Shitet nga: Beni 06 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per larjen e rrobav e ardhur nga gjermanija e shes se sme nevoitet pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim