Lavatriqe Samsung

Shitet nga: Lavatriqe Samsung 13 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Lavatriqja Samsung po sa i ardhun nga Gjermania. Vetem nje llager i duhet ti ndrohet per ndryshe eshte ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim