Lavatriqe gorenje

Shitet nga: erini 12 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen gorenje shum e mir per vetum boshtin me rregull osht pa vrejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim