Lavatriqe

Shitet nga: Fidaim 03 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen ne gjendje shum te mir punon per me shum kontakt 045615968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim