Lavatriqe

Shitet nga: XXXXX 02 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen ne gjendje te rregullt pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim