Makin te larjes

Shitet nga: @@@@ 24 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen e larjes se rrobave eshte ne gjendje te rregullt.

Nr.viberi:+38649447579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim