Makina per larjen e rrobave《shitet》

Shitet nga: #### 26 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen e teshave e perdorur por e rujtne
Osht krejt ngjendje te rregullt pos grijaqin duhet me ja ndrru osht nga
Jasht e importuar I kom dy e njanen pe shes ,vetem blers serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim