Makina te Larjes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.LINDI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Te gjita jan te inportuara nga Gjermanija dhe jan ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim