Makine per larjen e rrobave SIEMENS

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per larjen e rrobave SIEMENS

Makina eshte e teknologjise se re digjitale

Makina punon me 1400 rrotullime


Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim