Maqin e larjes te teshave Gorenje

Shitet nga: Lirim 08 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqin te larjes te teshave gorenje e po sa ardhur nga gjermanija arsyja e shitjes kam pasur disa maqina dhe po thuajse te gjitha i kam shitur kjo vjen me nje qmim shum te mir
Mund te na kontaktoni ne viber ne NR:37745699683
garancjoni vlen 2 jav me kthim parash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim