Miele 1450 rrot.-1200 rrot. per min

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.Lindi 06 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makinat janë në gjendje të rrregullt dhe janë te importuara nga Gjermania. Makinat kanë ardhur nga Gjermania para një jave dhe janë shumë të pershtatshme për punë. Vërejtje në këtë shpallje janë 2 makina dhe qmimi eshte 170 EUR për makinenqe ka 1450 rrot, kurse 160 EUR per makinen e cila ka 1200 rrot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim