Miele 1600 rrot per min

Shitet nga: N.T.Lindi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina është në gjendje të rregullt dhe ka shumë opcione të cilat ndihmojnë që larja e rrobave të jetë sa më e lehtë. Makina posedon 1600 rrotullime për min. Dhe po ashtu kjo makinë është prodhim Gjerman (Made in Germany). Të interesuarit mund te lajmrohen në nr. të shpalljes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim